Pontos idő: 2019.09.21. 02:16

Oldal: 6 / 7 [ 303 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: A Telekom Veszprém fóruma 2019/20
HozzászólásElküldve: 2019.09.09. 15:32 

A Montpellier és a Rabotnik ellen vásárolhatnak belépőt Szurkolóink.

http://telekomveszprem.hu/jegyertekesit ... ccsre_5022

HozzászólásElküldve: 2019.09.09. 16:47 

Érdekes felvetés, hogy kevés volt eddig a fórum bejegyzés. Ez vélhetően részben azért van, mert jó a csapat, sok a biztató jel és mindennek tudjuk az okát ami még javításra szorul. Mi volt itt egy évvel ezelőtt???? Ugye hogy ugye, az nagyon nem hiányzik.

Várjunk szerintem jövő szombatig, a 2 BL-meccs azért fog adni témát. A Motor egyfajta fekete ló lehet ebben a csoportban.

És tessék, kijött a páuör-renking, velünk az élen. Nos, legyen igazuk, de szokás szerint sántít és nyomás alá helyezi a fiúkat.

2015. november 28. Veszprém - PSG 28:20

HozzászólásElküldve: 2019.09.09. 17:50 

Esetleg egy kis "károgás" is jöhet ? 8-)
Szóval kicsit azon merengtem, hogy DD számára vajon mennyire lehet zavaró, hogy a főnöke ott ül a kispadon és hát igazság szerint nem is feltétlen némán? NL ráadásul mindent tud a szakmából... Nem lenne egészségesebb, ha a lelátón ülne?
Persze nem rossz edzőcsapat van ott. Perez, Ilics, Davis, Nagy L. 5 perces meccsen lehet, hogy lenyomnák a kezdőnket... :lol:

HozzászólásElküldve: 2019.09.09. 19:51 

Psenior írta:
Szóval kicsit azon merengtem, hogy DD számára vajon mennyire lehet zavaró, hogy a főnöke ott ül a kispadon és hát igazság szerint nem is feltétlen némán? NL ráadásul mindent tud a szakmából... Nem lenne egészségesebb, ha a lelátón ülne?
Persze nem rossz edzőcsapat van ott. Perez, Ilics, Davis, Nagy L. 5 perces meccsen lehet, hogy lenyomnák a kezdőnket... :lol:

Berlinnél, Kielnél láthattunk már ilyet...ott a padnál szerintem minden esetben az edző a főnök, nem gondolnám, hogy ránézve ez negatív hatással lenne, ellenben a játékosok jobb ha betartják az edzői utasításokat. :)

HozzászólásElküldve: 2019.09.09. 20:51 

Nekem 2 dolog tetszett nagyon:
1: Rettentő gyorsan támadunk vissza egy-egy kapott gól után is. Marci hihetetlen gyorsan lőtte be a labdákat középre, ahol folyamatosan, 60 percen keresztül vittük fel a labdát hatalmas sebességgel. Az ellenfél nem tud pihenni + nagyon sok gólt lőttünk rendezetlen védelem ellen. Nálunk nagyon mély a keret, így azok a csapatok, akik nem rotálnak annyit, el fognak vérezni ellenünk mert a végjátékra egyszerűen elfogynak...
2: Védekezésben sok labdát halásztunk. Sokat kilépegetünk ebből sikerült többször is indulni.

HozzászólásElküldve: 2019.09.10. 10:16 

100perec írta:
Kicsit szomorúan látom, hogy az első komolyabb hazai meccsünk után egyetlen bejegyzés nem született a fórumon. Marad(na) az Fb, ahol - Péter időnkénti bejegyzésein kívül - csak egymás gyalázása és az adminok szánalmas "erő fitogtatása" megy. ( ki is léptem ) . Lehet, hogy már csak a BL lépi át szurkoló társaim ingerküszöbét ? :)

Mivel ti többen nem tudjátok elviselni a mások negatív észrevételeit csak úgy hogy azonnal rátámadtok, ezért gondolom a vélemény alkotók ezt nem szívesen veszik, vagy akiket személyesen ismertek azok pedig félnek.
De gondolom most elégedettek vagytok, szépen dicsérgetitek a csapatot, az edzőt, heuréka !

HozzászólásElküldve: 2019.09.10. 15:25 

sanya írta:
Psenior írta:

Berlinnél, Kielnél láthattunk már ilyet...ott a padnál szerintem minden esetben az edző a főnök, nem gondolnám, hogy ránézve ez negatív hatással lenne, ellenben a játékosok jobb ha betartják az edzői utasításokat. :)

Az megvan, hogy négyen ülhetnek a padon. Miért nem az orvos? Mi keresnivalója van ott Lacinak.

HozzászólásElküldve: 2019.09.10. 15:47 

feri15 írta:
sanya írta:
Psenior írta:

Az megvan, hogy négyen ülhetnek a padon. Miért nem az orvos? Mi keresnivalója van ott Lacinak.

Nem mondanám fairnek így a kérdésed, mert az az általad fogalmazottan Laci személyére irányul, nem pedig a státuszára, ha meg a státusz alapján kérdenéd, akkor miért nem kérdezted ezt meg az elmúlt szezonban, amikor ugyanez volt a felállás?

HozzászólásElküldve: 2019.09.10. 17:11 

Laci azért ül ott, mert ha valakinek, akkor neki "megkérdőjelezhetetlenül ott a helye" :lol: Sokan örülünk ennek.

HozzászólásElküldve: 2019.09.10. 18:49 

Gondoltam az aréna parkolóban telefonról gyorsan bepöttyintem a mai és az eddigi összes szubjektív értékelését.
Mikor hazaérek soha nincs kedvem belépni, közben meg azon morgok magamban, hogy milyen kevés az élet itt a fórumon. Az ember ugye hajlamos morogni másokra, miközben saját maga is hasonló cipőben jár.
Tatabánya: Sipos kivételevél nekem egy nagyon szimpatikus társaság. Kimondottan tetszett Győri matyi, drukkolok neki, hogy visszanyerje a sportformáját, és pszichésen is feldolgozza a sérülését. Fizikálisan teljesen egészségesnek tűnik, és talán már kicsit kevesebb gátlás van benne olyan helyzetekbe belemenni, ami kockázatos lehet a térdére nézve. Hajrá!
Matic a tavalyi BL döntő utáni emocionális megnyilvánulása után nagyon sokat nőtt a szememben. Sok sikert a munkájához.
Mi:
1. Kapuban nagyon sokat kell erősödnünk. Láttuk Cupara mire képes, ha elkapja a fonalat, de láttuk, hogy tud totál betli is lenni. Ma közepes volt, reméljük mire oda kerülünk tökéletesen érzik majd a védelemmel egymást. Árpit el kell kerüljék idén tavasszal a sérülések!
2: nekem személy szerint sokszor az volt a bajom, hogy nem tudunk megfelelően pörögni csak a bl szintű meccseken. Ma megint ezt láttam. A sok ziccer hiba mind a koncentráció hiánya. Ez sajnos fejben dől el, át kell kapcsolni azt a bizonyos gombot, és úgy kell koncentrálni, mint amikor az életünk múlik rajta. Nem könnyű, de meg lehet csinálni. Ebben pl CR zseniális, pedig nem kimondottan kedvelem őt.
3: DD most aztán minden variációt kipróbál. Kell is, most van itt ennek az ideje, tavaszra össze kell állnia a legjobb variációknak, játékos kapcsolatoknak. Van merítési lehetősége bőven, nem is tudom volt e valaha ilyen mély kerete a Veszprémnek. Szóval csak hajrá, biztosan rátalál majd a legjobb variációkra.
4: Ami nekem még feltűnik az az északi (+ 1 francia) játékosok és a többiek mentális ereje közti különbség. Marguc ha elront két helyzetet utána már alig észrevehetően, de remeg a keze. Az olimpiai és világbajnokoknál ezt nem látom. Ők mennek és csinálják amit kell teli önbizalommal. Na jó Petar is, de ő néha esztelenül :-)
5: Összességében nagyon jó csapat formálódik. Lauge egyértelműen világsztár, hatalmas fogás volt. Van még munka bőven, de a szakmai stáb és a játékosok is tudják, és megtesznek mindent. Az egész klub szerintem nagyon tudja, mit akar. Szerintem minden eddiginél boldogabb tavaszunk lehet!

Szubjektív! :-)

HozzászólásElküldve: 2019.09.10. 19:45 

Fölényes győzelmet arattunk a Tatabánya felett.

http://telekomveszprem.hu/telekom-veszp ... -3322_5023

HozzászólásElküldve: 2019.09.10. 23:30 

Eddig nem tűnik rossznak a dolog... védekezésben még nagyon keressük a megfelelő felállást,támadásban majdnem mindegy ki van fenn...brutál! 8-)

A 100%os ziccerek kihasználása néha borzalmas... gyenge a koncentráció, nehéz felpörögni egy ilyen meccsre... fene tudja.csak ne menjen a BL meccsek rovására. Az összes meccs fontos lesz a csoportban, MINDEN pont számít idén, ha a 3.vagy annál rosszabb helyen végzünk akkor a F4ért a Barca&PSG kettős közül jön majd valamelyik, azt meg azért nem akarjuk. (nem hinnem h ne ez a 2 csapat végezne a másik csoport első két helyén...)

Ami engem aggaszt, már így az szezon elején:
Borozan. Ma se és a Zágráb ellen se volt keretben. Amikor játszott, se mutatott sokat, tudom szeptember eleje van, de egy jó Vuko a világ bármely csapatába beférne! (Mondjunk Mackovsek elég szépen összekapta magát elől és hátul is ...)

Jön az erofelmero majd a hétvégén, de az igazai az majd a THW ellen lesz...!

Hajrá Veszprem!

HozzászólásElküldve: 2019.09.11. 07:37 

nekem gyanús h van valami térd/comb sérülése, na nem olyan komoly, csak valami ilyen nem múló
valamelyik meccsén kicsit húzta is, illetve a tapaszok is rajta
a támadójátékától nem félek, a védekezésbe való beéülése lassabb így
m576 írta:
Eddig nem tűnik rossznak a dolog... védekezésben még nagyon keressük a megfelelő felállást,támadásban majdnem mindegy ki van fenn...brutál! 8-)

A 100%os ziccerek kihasználása néha borzalmas... gyenge a koncentráció, nehéz felpörögni egy ilyen meccsre... fene tudja.csak ne menjen a BL meccsek rovására. Az összes meccs fontos lesz a csoportban, MINDEN pont számít idén, ha a 3.vagy annál rosszabb helyen végzünk akkor a F4ért a Barca&PSG kettős közül jön majd valamelyik, azt meg azért nem akarjuk. (nem hinnem h ne ez a 2 csapat végezne a másik csoport első két helyén...)

Ami engem aggaszt, már így az szezon elején:
Borozan. Ma se és a Zágráb ellen se volt keretben. Amikor játszott, se mutatott sokat, tudom szeptember eleje van, de egy jó Vuko a világ bármely csapatába beférne! (Mondjunk Mackovsek elég szépen összekapta magát elől és hátul is ...)

Jön az erofelmero majd a hétvégén, de az igazai az majd a THW ellen lesz...!

Hajrá Veszprem!

HozzászólásElküldve: 2019.09.11. 11:57 

A tegnapi meccs első 20 perce kritikán aluli volt.
Nenadicsot jól kupán kellett volna vágni a serlegével, pedig én is rá szavaztam. :(

HozzászólásElküldve: 2019.09.11. 14:20 

holnap 10től elérhető lesz újabb 1200 jegy Kölnre

HozzászólásElküldve: 2019.09.11. 16:18 

Az megvan, hogy négyen ülhetnek a padon. Miért nem az orvos? Mi keresnivalója van ott Lacinak.[/quote]
Nem mondanám fairnek így a kérdésed, mert az az általad fogalmazottan Laci személyére irányul, nem pedig a státuszára, ha meg a státusz alapján kérdenéd, akkor miért nem kérdezted ezt meg az elmúlt szezonban, amikor ugyanez volt a felállás?[/quote]
Megkérdeztem, választ akkor sem kaptam. Az ott az orvos helye.

HozzászólásElküldve: 2019.09.11. 17:37 

feri15 írta:

Nem mondanám fairnek így a kérdésed, mert az az általad fogalmazottan Laci személyére irányul, nem pedig a státuszára, ha meg a státusz alapján kérdenéd, akkor miért nem kérdezted ezt meg az elmúlt szezonban, amikor ugyanez volt a felállás?[/quote]
Megkérdeztem, választ akkor sem kaptam. Az ott az orvos helye.[/quote]
Az hol van leírva, hogy az az orvos helye? Van ahol kapusedző, egy másik gyúró, stb ül ott! Bízzuk a klubra, ők tudják!

HozzászólásElküldve: 2019.09.12. 09:28 

klala53 írta:
feri15 írta:

Nem mondanám fairnek így a kérdésed, mert az az általad fogalmazottan Laci személyére irányul, nem pedig a státuszára, ha meg a státusz alapján kérdenéd, akkor miért nem kérdezted ezt meg az elmúlt szezonban, amikor ugyanez volt a felállás?

Megkérdeztem, választ akkor sem kaptam. Az ott az orvos helye.[/quote]
Az hol van leírva, hogy az az orvos helye? Van ahol kapusedző, egy másik gyúró, stb ül ott! Bízzuk a klubra, ők tudják![/quote]

Ilyen hülyeséget, hogy nem fair egy kérdés? Miért nem ? Ez miért sértés és kire nézve? Kire irányuljon, ha ő ül ott a padon?

HozzászólásElküldve: 2019.09.12. 13:50 

„Nagyon jó ebben az Arénában játszani, ilyen hangulatban.”

http://telekomveszprem.hu/interju-petar ... ccsal_5026

HozzászólásElküldve: 2019.09.12. 20:54 

nm írta:
klala53 írta:
feri15 írta:

Megkérdeztem, választ akkor sem kaptam. Az ott az orvos helye.

Az hol van leírva, hogy az az orvos helye? Van ahol kapusedző, egy másik gyúró, stb ül ott! Bízzuk a klubra, ők tudják![/quote]

Ilyen hülyeséget, hogy nem fair egy kérdés? Miért nem ? Ez miért sértés és kire nézve? Kire irányuljon, ha ő ül ott a padon?[/quote]

Nemcsak nem fair hanem egy nagyon buta kérdés ,és ahogy feltetted "Mi keresnivalója van ott Lacinak"provokatív is. Honnan veszed,hogy ilyen kategórikusan kijelented "Az ott az orvos helye"??? Talán ez a szabálykönyvben van rögzítve? akkor légyszíves idézd....!!
Különben minden esetben a vezetőedző dönti el hogy ki ül a padon!!!!!!! Tehát bízzunk Davisban, hogy miért kérte, hogy az előző szezonban Gulyás Pista az idén pedig Nagy Laci üljön ott. :)

HozzászólásElküldve: 2019.09.13. 08:09 

„Bízom benne, hogy teltház lesz, olyan hangulattal, mint a tavalyi BL találkozókon.”

http://telekomveszprem.hu/veszprem-%E2% ... zatok_5028

HozzászólásElküldve: 2019.09.13. 12:48 

BL találkozók után a pálya fölötti kivetítőn is élőben követhetők az események.

http://telekomveszprem.hu/elo-sajtotaje ... -utan_5030

HozzászólásElküldve: 2019.09.14. 08:49 

Az ukrán bajnok ellen kezdjük a Bajnokok Ligáját.

http://telekomveszprem.hu/beharangozo-v ... ozhye_5031

HozzászólásElküldve: 2019.09.14. 17:18 

Első félidő, Mikler 45 % a Barca ellen.
Köszönjük Vranjes mester.

HozzászólásElküldve: 2019.09.14. 17:43 

Kyra írta:
Első félidő, Mikler 45 % a Barca ellen.
Köszönjük Vranjes mester.

Ugyanmár... És tavaly mi volt Kölnben? Meg előtte minden egyes alkalommal amikor bejutottunk?! Tele volt a gatya. Értem én, érzelmes volt nagyon a távozása, talán maradt is volna, talán mi is örültünk volna, ha marad. DE
Idén van egy szuper CSAPATUNK, egy remek edzői gárdánk! Vranjest meg egye meg a fene! :twisted:

HozzászólásElküldve: 2019.09.15. 09:47 

Ja idén meg Szegedi mezben kivédi mindenki szemét a F4ban...
Egyébként a Szeged kezd olyan lenni, mint mi voltunk néhány évvel ezelőtt, hogy kimondottan nehéz ellenük játszani.

HozzászólásElküldve: 2019.09.15. 13:32 

bali78 írta:
Ja idén meg Szegedi mezben kivédi mindenki szemét a F4ban...
Egyébként a Szeged kezd olyan lenni, mint mi voltunk néhány évvel ezelőtt, hogy kimondottan nehéz ellenük játszani.

De hogy védi ki. Ki se jutnak Kölnbe.

HozzászólásElküldve: 2019.09.15. 18:14 

Volt hiba bőven, van még dolog bőven, Mahé eléggé frusztrált volt, beálló elleni védekezéssel volt baj bőven.
DE borzasztó erősnek tűnünk, mindneki hajtott kemenyen, gyorsabbak vagyunk mint a gondolat néha...időnként csak kapkodtam a fejem, mik jöttek :)

Gratula, nagyon kiváncsi leszek, mi lesz egy komolyabb csapat ellen...

Hajrá Veszprem

HozzászólásElküldve: 2019.09.15. 18:55 

Fölényes győzelemmel kezdtük a Bajnokok Ligáját!

http://telekomveszprem.hu/telekom-veszp ... -4028_5033

HozzászólásElküldve: 2019.09.15. 19:04 

Tetszett! Ötletes, gyors, néha virtuóz. A védekezés még messze van attól, amit tavasszal kell majd mutatni, de van még idő. Árpi az Árpi, remélem egészséges lesz végig. Tönne megjött, Yahia is jó lesz. Mindenki aki a pályán volt akart, hajtott, tette a dolgát kisebb nagyobb hibákkal, de ez még az eleje. Kezdésnek, önbizalom szerzésnek szerintem tökéletes volt.
Ami egy kicsit nekem nem tetszett, az Lauge kevés játékideje. Remélem ez csak azért volt, mert Borozant be kell építeni, talán ő nehezebben alkalmazkodik, mint Lauge. Remélem..
És ebből következik az, hogy tavaszra szerintem lesznek demotivált emberek. Kicsit talán túl mély is ez a keret. Nem hiszem, hogy Máté elégedett lesz meccsenként 5-10 perccel. De egy ilyen társasággal egyszerűen kivitelezhetetlennek látom azt, hogy mindenki egyformát ott legyen. A Seha liga csak a döntő hétvégén motivál bárkit is.
DD szerintem a jelen és a jövő egyik meghatározó top edzője. Nagyon jó szeme és feje van a játékhoz. Szerencse, hogy most egy teljes szezonja van a F4ig. Az erőnlétis csaj a bemelegítésnél is ott volt, és én ilyet korábban nem láttam, nagyon szuper ötlet, remélem ezzel megelőzhető néhány sérülés.
Szóval továbbra is azt mondom, minden eddiginél boldogabb tavaszunk lehet.
Szubjektív :-)

HozzászólásElküldve: 2019.09.15. 19:11 

mivel elég sok mindenki a jövő évi szerződésért játszik, bárki, aki ebben a csapatban demotivált lesz, csak a vezetőség és DD dolgát könnyíti meg...

ebben a csapatban szerintem nem lesz helye a sértődésnek. nem LEHET helye.

HozzászólásElküldve: 2019.09.15. 19:43 

Először is gratulálok! 40 az 40.
Idénnyitónak nem volt rossz... :D El sem tudom képzelni mit fog művelni ez a csapat, ha igazán összeáll, mert az azért elég jól latszik, hogy még messze nem vagyunk készen. Davis el fogja végezni a munkát az biztos, tehát rohadt jók leszünk! A legnagyobb veszélyt én is a játékidő elosztásában látom. Abban bízom, hogy a játékosok a közös cél érdekében megpróbálják félretenni az egojukat. Másképp gond lesz a fejekkel.
Ami engem speciel meglep az a tempo, nem hittem, hogy spanyol edző ilyen gyors lefolyású támadásokat fog vezényelni. Nagyon tetszik, igazán látványos és ebben a játékban tudják a klasszisaink megmutatni a virtuozitásukat legjobban. Izgatottan várom a folytatást.

HozzászólásElküldve: 2019.09.15. 19:45 

Gratulálok a csapatnak! Szépen kezd összeállni a dolog. Jövő héten lesz az igazi felmérő.
Kielhez sem csak veszíteni járnak az ellenfelek, Kielce utolsó gólja 4 másodperc alatt igazán hihetetlen volt (meg az utolsó 1 perc is -2-ről)... :)

HozzászólásElküldve: 2019.09.15. 19:50 

Psenior írta:
Először is gratulálok! 40 az 40.
Idénnyitónak nem volt rossz... :D El sem tudom képzelni mit fog művelni ez a csapat, ha igazán összeáll, mert az azért elég jól latszik, hogy még messze nem vagyunk készen. Davis el fogja végezni a munkát az biztos, tehát rohadt jók leszünk! A legnagyobb veszélyt én is a játékidő elosztásában látom. Abban bízom, hogy a játékosok a közös cél érdekében megpróbálják félretenni az egojukat. Másképp gond lesz a fejekkel.
Ami engem speciel meglep az a tempo, nem hittem, hogy spanyol edző ilyen gyors lefolyású támadásokat fog vezényelni. Nagyon tetszik, igazán látványos és ebben a játékban tudják a klasszisaink megmutatni a virtuozitásukat legjobban. Izgatottan várom a folytatást.

Ehhez képest Davis mérkőzés utáni nyilatkozata: " Túl meleg volt ma az Arénában, ezért nem tudtunk nagy tempóban játszani."

Ezek szerint akkor a tempót még fokozni is fogjuk!

Nagyon szép szezonkezdet! Én a játékidők eloszlásának megítélésével várnék még egy-két komolyabb mérkőzésig,de az biztos, hogy ennyire nagy neveket nem lesz egyszerű megfelelően rotálni.

Hajrá Veszprém!

HozzászólásElküldve: 2019.09.15. 19:51 

petya_ írta:
Gratulálok a csapatnak! Szépen kezd összeállni a dolog. Jövő héten lesz az igazi felmérő.
Kielhez sem csak veszíteni járnak az ellenfelek, Kielce utolsó gólja 4 másodperc alatt igazán hihetetlen volt (meg az utolsó 1 perc is -2-ről)... :)

Az egész mérkőzés nagyon komoly volt. Igazi match of the week játékot láthattunk

Wolff azért szépen visszaköszönt Kielbe :twisted:

HozzászólásElküldve: 2019.09.16. 08:25 

tomika22 írta:

Ehhez képest Davis mérkőzés utáni nyilatkozata: " Túl meleg volt ma az Arénában, ezért nem tudtunk nagy tempóban játszani."

Ezek szerint akkor a tempót még fokozni is fogjuk!

Nagyon szép szezonkezdet! Én a játékidők eloszlásának megítélésével várnék még egy-két komolyabb mérkőzésig,de az biztos, hogy ennyire nagy neveket nem lesz egyszerű megfelelően rotálni.

Hajrá Veszprém!

Ezt nézőként is éreztük, ezért ki felel? A saját arénánkban csináljunk olyan hőmérsékletet ami nekünk megfelelő, más arénákban erre úgy sincs kihatásunk, szóval ezt így nem teljesen értem.
Ha pedig ez volt a cél, hogy ilyen hőmérséklet legyen, akkor pedig nem lehet ez kifogás!

HozzászólásElküldve: 2019.09.16. 08:32 

Szurkolás:

Volt pár üresjárat... időkérés, törlés alatt, persze első meccs volt ez nekünk is, de ezen lehetne javítani

Nem értem Cuparánál a Vladimir-ozást, hosszú, a Cupara sokkal ütősebb, hallottuk a Kielcénél is milyen jól (félelmetesen) tud hangzani, vagy a játékos kérte?

A tapsolól, majd nem tapsolós rigmusnál, bár jó a koncepció hogy csak egyszer tapsolunk, egyszer ugrálunk, de szerintem ehhez túl gyors a játék, ráadásul úgy is fognak tapsolni az alatt is, hatásosabb lenne, ha végig menne a tapsolás, ezáltal kicsit lehetne rövidebb is és akkor a végén ugyan úgy bekapcsolódnának a dobok, mert az tényleg nagyon jól hangzik.

Továbbra is azt érzem néha, hogy Gyurák néha jobban alkalmazhatná, a bizonyos rigmusokat a meccs éppen tempójához, eseményeihez, nem lehet ez sose tökéletes persze, meg ugye az egész teljesen szubjektív, de mégis sokszor érzem, hogy adott rigmusok nem akkor kellenének, mert hosszúak, főleg fociból átvett rigmusok, amik persze jók, de több dinamikus, gyorsabb kellene.

Valamint még Gyurák felé kritika, hogy ha a bírót szidja is, ne a mikrofonba tegye.

HozzászólásElküldve: 2019.09.16. 09:28 

Valamint vagyunk pár százan, akiknek fizikailag fáj a Tisza parti.... parasztok, meg az fck you. Szerintem ez méltatlan ahhoz a szellemiséghez, ami kialakult Veszprémben . Át lehetne írni olyanra, ami cukkolja a legnagyobb riválist, de nem gyalázza. ( főleg nem egy népcsoportot, amelyiknek vajmi kevés közte van a Szegedhez )

HozzászólásElküldve: 2019.09.16. 11:55 

Kedden az Orosháza, szombaton a Kiel ellen lép pályára az „Építők”.

http://telekomveszprem.hu/heti-program- ... 6-22-_5035

HozzászólásElküldve: 2019.09.16. 12:59 

Az idény első idegenbeli mérkőzésére utazunk Orosházára.

http://telekomveszprem.hu/beharangozo-o ... zprem_5036

HozzászólásElküldve: 2019.09.16. 14:53 

Azt szeretném megkerdezne hogy melyik Facebook oldalon szokott Péter értékelni?
Követem a hivatalos oldalt de ott még soha nem láttam, most már a fan club oldalán is tag vagyok de ott sem látom.

HozzászólásElküldve: 2019.09.16. 15:11 

bali78 írta:
Azt szeretném megkerdezne hogy melyik Facebook oldalon szokott Péter értékelni?
Követem a hivatalos oldalt de ott még soha nem láttam, most már a fan club oldalán is tag vagyok de ott sem látom.

facebook
"csak a Veszprém"
https://www.facebook.com/groups/717667248300673/

HozzászólásElküldve: 2019.09.16. 15:24 

Köszönöm szépen!

facebook
"csak a Veszprém"
https://www.facebook.com/groups/717667248300673/[/quote]

HozzászólásElküldve: 2019.09.16. 15:39 

Helyenként kimondottan szép játék, védekezésben sok üresjárat. védőspecialista nélkül lehozott meccs, több olyan formáció, ahol támadás-védekezés csere nélkül megy. Előző szezonban a két legjobb védő játékosunk (Lacival három) nélkül 28 kapott gól a Motor ellen talán nem is olyan sok - főleg a lőtt 40-hez képest. Az utolsó 10 percben meg annyit sem védekeztünk, mint amennyit előtte, szóval nekem ok.

Ami tetszett: nincs alibi, mindenki akar, odateszi magát, kúszik-mászik, ha kell.

Ami picit zavart: Nenadic zseni, de ha jobban koncentrálna, és nem akarna mindent nagyon látványosan, az nagyobb hasznára lenne a csapatnak.

Mindenki remeg a Kieltől. Én nem. Ha tényleg FF (és a győzelem) a cél - mert mi más lenne - akkor ezt a Kielt nekünk itthon ütnünk kell, gond nélkül.

Nem lennék DD helyében sem. A németek ellen kit hagy ki? Mackósajtot? Netán Borozant? Mert Laugét biztos nem. Három beállóból kit hagy ki? Ki helyett fog játszani Terzic? Egy-egy szélsővel elvállaljuk-e a meccset? :) Na majd kitalálja, elvégre ő a vezetőedző.

HozzászólásElküldve: 2019.09.16. 17:46 

béla008 írta:
Helyenként kimondottan szép játék, védekezésben sok üresjárat. védőspecialista nélkül lehozott meccs, több olyan formáció, ahol támadás-védekezés csere nélkül megy. Előző szezonban a két legjobb védő játékosunk (Lacival három) nélkül 28 kapott gól a Motor ellen talán nem is olyan sok - főleg a lőtt 40-hez képest. Az utolsó 10 percben meg annyit sem védekeztünk, mint amennyit előtte, szóval nekem ok.

Ami tetszett: nincs alibi, mindenki akar, odateszi magát, kúszik-mászik, ha kell.

Ami picit zavart: Nenadic zseni, de ha jobban koncentrálna, és nem akarna mindent nagyon látványosan, az nagyobb hasznára lenne a csapatnak.

Mindenki remeg a Kieltől. Én nem. Ha tényleg FF (és a győzelem) a cél - mert mi más lenne - akkor ezt a Kielt nekünk itthon ütnünk kell, gond nélkül.

Nem lennék DD helyében sem. A németek ellen kit hagy ki? Mackósajtot? Netán Borozant? Mert Laugét biztos nem. Három beállóból kit hagy ki? Ki helyett fog játszani Terzic? Egy-egy szélsővel elvállaljuk-e a meccset? :) Na majd kitalálja, elvégre ő a vezetőedző.

Ahogy mondod. Én a két szélen hagynék ki egy-egy embert. Bal oldalom Mahe első osztályú megoldás szükség esetén. Jobboldalon meg ha tényleg nagyon kell ki lehet próbálni Omart, elég technikásnak tűnik.

HozzászólásElküldve: 2019.09.17. 18:26 

Hát ez elég harmatos volt.

HozzászólásElküldve: 2019.09.17. 19:23 

Két ponttal térünk haza Veszprémbe.

http://telekomveszprem.hu/oroshazi-fkse ... -2531_5038

HozzászólásElküldve: 2019.09.18. 12:19 

További 200 drukkerünk buzdíthatja a csapatot a helyszínen.

http://telekomveszprem.hu/allojegyek-a- ... ccsre_5040

HozzászólásElküldve: 2019.09.19. 07:25 

Lauge:
„Valóban volt lehetőségem arra, hogy Vranjes kirúgásakor kihátráljak a szerződésből. De nem akartam, volt bennem egy tisztán szakmai jellegű érdeklődés, hogy váltsak, és kipróbáljak valami teljesen új dolgot” – nyilatkozta a DR Sportennek.
„Davis nagyon kemény, de jó edző. És így könnyebb elfogadni a keménységét. Tudja, mit akar, sőt, itt mindannyian tudják, hogy mennyire hiányzik az az átkozott Bajnokok Ligája-trófea” – tette hozzá.
„Itt kevés a nagy meccs, de jobban élvezem őket, mint a múltban. Flensburgban és Kielben volt szerdán, aztán szombaton, majd újra szerdán egy-egy rangadó, egy idő után már nem volt bennem semmi lámpaláz, csak mentem és játszottam. Most azt hiszem, megtanulhatom értékelni azokat a mérkőzéseket,
amelyek igazán fontosak” – mondta.

HozzászólásElküldve: 2019.09.19. 08:20 

„Szoros csatát várok, egészen a legvégéig”

http://telekomveszprem.hu/veszprem-%E2% ... zatok_5041

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 Oldal: 6 / 7 [ 303 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő